Užklausos forma
Captcha Image Reload image challenge


Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

El. paštas:

Apie mus

“TEISĖS TARNAI“ – tai sparčiai augantis ir teisinių paslaugų rinkoje pripažinimą jau pelnęs prekės ženklas. Teisininkai visada gilinasi ne tik į teisinę, bet ir į kliento verslo sritį tam, kad galėtų profesionaliai išspręsti kilusius ginčus. Jūsų patogumui teisininkas teisines paslaugas teikia lietuvių, anglų, rusų, lenkų kalbomis. “TEISĖS TARNAI”

Kaip mes dirbame?

-   Šiuolaikiškai - pagal naujausią teismų praktiką ir Jūsų verslo aktualijas;

-   Užtikrinant aukštą teisinių paslaugų kokybę;

-   Greitai - efektyviai planuojame ir taupome Jūsų laiką, todėl pateikiame tik konkrečius ir pritaikytus situacijai sprendimus;

-   Konfidencialiai - kreipimosi į mus faktą saugome ir atskleidžiame tik su Jūsų sutikimu;

-   Kuriant pridėtinę vertę Jums ir Jūsų verslo aplinkai.

 

Kuo galime būti Jums naudingi?

Teikiame teisines paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims. Esame žinomas ir pripažinimą per daugelį metų pelnęs prekės ženklas "TEISĖS TARNAI", todėl vertiname paslaugų kokybę ir gerą aptarnavimą. Mes pasirengę Jus konsultuoti, ieškoti ginčų sprendimų, užkirsti jiems kelią. Laikomės nuomonės, kad stipriausias yra tas, kuris laimi ginčą jo net nepradėjęs!

Rengiame dokumentus teismams, privatiems asmenims, konsultuojame dėl jau vykdomo teisminio bylos nagrinėjimo, pateikiame nešališką nuomonę dėl jau priimto teismo spendimo, pasiūlymus įrodymų rinkimui, apskundimui, teismų praktikos analizę ir aktualijas pritaikome Jūsų situacijai.

Manome, kad mūsų bendradarbiavime svarbiausia yra pagarba Jūsų puoselėjamoms vertybėms!

 

GREITAI. KOKYBIŠKAI. EFEKTYVIAI.

Kontaktai

  • “TEISĖS TARNAI”, S. Žukausko g. 25, 1 aukštas, Š. Miestelis, Vilnius
  • Tel.: +370 520 32840, 
  • El.p.: info@teisestarnai.lt